Úvodní stránka
Doporučení
Nejčastější otázky

Nebankovní půjčky

Co jsou nebankovní půjčky?

Půjčky, které jsou poskytovány jinými společnostmi než bankami se jsou nebankovní půjčky. Tyto společnosti používají vlastní, nebo cizí kapitál, který půjčují jednotlivcům, nebo dalším firmám za předem stanovný úrok.

Nebankovní půjčky Cofidis

Jednou z nebankovních společností, která poskytuje výhodné nebankovní půjčky s online vyřízením je také společnost Cofidis.

Výhody nebankovních půjček

Hlavní výhodou a důvodem proč se rozhodnout pro nebankovní půjčky je dostupnost a průchodnost. Nebankovní půjčky kladou na žadatele menší nároky než banky. Získat nebankovní půjčku je tak pro mnoho lidí mnohem snazší a rychlejší. Kritéria pro schválení jsou mírnější a požadavky na bonitu a dokladování menší než u půjček bankovních.


Přesto, že získat nebankovní půjčku je dostupnější a snazší, úroková sazba (potažmo RPSN) je téměř srovnatelné s půjčkou bankovní. U nebankovních půjček nemusíte mít zřízen konkrétní bankovní účet, postačí u jakékoliv banky. Nemusíte speciálně jen pro účely bankovní půjčky zřizovat účet u banky, která je poskytovatelem půjčky. Ušetříte tak poplatky za vedení účtu.


Publikováno 21.1.2013
| Úvodní stránka | O nás | Doporučení | Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2009 - 2024, SIALINI, spol. s.r.o.
Informační webo půjčkách. Nejsme poskytovtelem půjčky.