Úvodní stránka
Doporučení
Nejčastější otázky

Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčka, která je určena k překonání nepříjemného období bez práce, kdy je omezený zdroj příjmů, ale stále je potřeba platit soženky, účty a provoz domácnosti. Půjčka pro nezaměstnané ihned nabízí pomoc v této situaci. Není ovšem řešením, pouze napomáhá financovat rodinný rozpočet, než získáte novou práci.

Půjčka lidem bez práce

Pokud jste bez práce, bývá obrovský problém získat klasickou půjčku. Banka nezaměstnaným nepůjčí, protože nedosahují požadované bonity. Tito lidé jsou pro banku rzikem, protože banka vždy vyhodnocuje schopnost pravidelně půjčku splácet. Většina klasických půjček nebere v potaz jiné možnosti finančních zdrojů, ze kterých lidé mohou splátky každý měsíc splácet.

Ne všechny příjmy jsou však doložitelné a někteří poskytovatelé je akceptují a půjčku Vám schválí. Pokud máte jiné příjmy než ze zaměstnání jako například z nájmu, dividendy z akcií, nebo jiné vedlejší příjmy, máte velkou šanci na nebankovní půjčku.

Jaké jsou možnosti půjčky pro nezaměstnané?

První možnosti je sms půjčka, která je však jen na krátkou dobu do 30 dnů. Ta poskytne částky v řádu tisíců korun. Dále existují půjčky pro nezaměstnané v řádech desetitisíc korun. V případě, že potřebujete více peněz, existuje možnost americké hypotéky, která je zajištěna nemovitostí.


Publikováno 27.1.2013
| Úvodní stránka | O nás | Doporučení | Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2009 - 2024, SIALINI, spol. s.r.o.
Informační webo půjčkách. Nejsme poskytovtelem půjčky.