Úvodní stránka
Doporučení
Nejčastější otázky

Půjčka bez doložení příjmu

Máte nízké, nebo špatně doložitelné příjmy? Pak právě Vým je určena půjčka bez doložení příjmu, která toleruje právě zmíněné nedostatečné příjmy, které znamenají u většiny poskytovatelů půjček zamítnutí žádosti. Půjčka bez doložení příjmu je vhodná zejména pro ženy na mateřské dovolené, důchoce, studenty či začínající podnikatele, kteří mají nízké či žádné příjmy. Prim zde hraje posouzení Vaší celkové bonity.

Správná volba pro lidi s nízkým příjmem

Vybrané nebankovní společnosti poskytují půjčku lidem s příjmem, nemusíte jej však dokládat.. Pokud máte problematické příjmy, je tato půjčka bez doložení příjmu možnou volbou, jak získat peníze, když Vám v bance nepůjčí.

Půjčka bez prokazování příjmu

Pokud nechcete dokladovat příjem, máte možnost malé či velké půjčky. Malá půjčka je cca do 10000 Kč v určitých případech také bez registru a nabízí ji například Ferratum. Velká půjčka je se zástavou nemovitosti. Kde se poskytovatelé v případě problematických příjmů jistí ručením nemovitostí. Jedná se o americkou hypotéku, u které jsou velmi nízké úrokové sazby.

Jak se připravit k prokázání příjmu?

V případě půjčky, kdy dokládáte příjem, budete vyzváni k předložení dokladů. Pokud jste zaměstnanec, potvrzení o příjmu Vám vystaví zaměstnavatel, důchodci předkládají důchodový výměr. Podnikatelé nechť se připraví k doložení daňového přiznání

.
Publikováno 27.3.2013
| Úvodní stránka | O nás | Doporučení | Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2009 - 2024, SIALINI, spol. s.r.o.
Informační webo půjčkách. Nejsme poskytovtelem půjčky.