Úvodní stránka
Doporučení
Nejčastější otázky

Půjčky bez registru

Hledáte půjčku, ale všude se k vám obracejí zády, protože máte záznam v registru dlužníků? Opozdili jste se se splátkou, nebo máte problémy se splácením jiných půjčka bankovní půjčka je pro Vás nedostupná? Pakprávě Vám je určena nebankovní půjčka bez registru, která drobné porušení platební morálky toleruje.

Půjčky bez prověřování

Nejdostupnější půjčkou pro malé částky na krátké časové období jsou takzvané půjčky před výplatou, které jsou velmi tolerantní k registrům a mnohdy nechtějí ani doložit příjem. Slouží k financování nenadálých událostí, když pochybí peníze před výplatou.

Americká hypotéka

Další variantou půjčky bez prověřování je nebankovní americká hypotéka, která je dostupná lidem s nemovitostí. Je zajištěna bytem, nebo domem. Díky tomuto zajištění mohou poskytovatelé nabídnout půjčku i lidem se záznamem v registru nebo bez doložitelného příjmu. Nemovitost zvyšuje Vaši bonitu, která je pro schválení půjčky klíčová.

Registr dlužníků

Na našem trhu působé několik registrů dlužníků. Jedná se o bankovní a nebankovní registry, které evidují informace o klientech. Uchovávají evidenci platební morálky dlužníků půjček, nebo také to, jestli řádně a včas platíte faktury za služby nebo telefon. Mezi bankovní registry řadíme CBCB - Nebankovní registr pak SOLUS a NRKI.


Publikováno 27.11.2013
| Úvodní stránka | O nás | Doporučení | Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2009 - 2024, SIALINI, spol. s.r.o.
Informační webo půjčkách. Nejsme poskytovtelem půjčky.