Úvodní stránka
Doporučení
Nejčastější otázky

Půjčka s bonusem a v akci

V poslední době se poměrně žádanou stává půjčka, která je nejen rychlá, ale navíc přináší další bonusy v pravidelně vyhlašovaných akcích. Jedná se o nenáročnou půjčku na sjednání online přes internet s variantou od 10000 do 150000 Kč. Je dostupná také pro žadatele s nižší bonitou.

Půjčka, když je problém doložit příjem

Pokud nemáte doložitelný příjem, většina půjček bude pro Vás nedostupná. Ve většině případů dojde k zamítntí Vaší žádosti. Jednou z možností je půjčka pro lidi bez pravidelného příjmu, která schválení nepodmiňuje dokládáním příjmu.

Půjčka pokud máte záznam v registrech

Další překážkou ke schválení všech bankovních a řady nebankovních půjček je záznam v registrech dlužníků. Do těch se zapisují veškerá pochybení se splácením Vašich dluhů, včetně prodlení nebo neplacení účtu za mobil, plyn a elektřinu. Půjčka bez registru je k těmto prohřeškům tolerantní, Vaši bonitu hodnotí podle více kritérií.

Využijte akce ihned

Oblíbenou akci nabízí Půjčka 40000 akce ihned, kdy je pro žadatele o první půjčku do 4000 Kč první půjčka zdarma. Další akce na půjčky se vztahují na lepší úrokovou sazbu, vrácení části úroků, nebo hmotné bonusy ke sjednání půjčky.


Publikováno17.9.2013
| Úvodní stránka | O nás | Doporučení | Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2009 - 2024, SIALINI, spol. s.r.o.
Informační webo půjčkách. Nejsme poskytovtelem půjčky.